İşiniz ne olursa olsun, doğru çözümlere sahibiz.   

İnşaat Ekipmanları ürün grubumuz, insan ve malzeme taşıma asansörleri, kalıp iskele sistemleri ve kule vinç sistemlerinden oluşmaktadır.

Yük Asansörleri ve Çalışma Platformları

Asansör içi ve dışı güvenlik önlemlerinin tam olarak sağlandığı cephe asansörlerini inşaatlarınızın iç ve dış cephelerinde ve özel uygulamalarınızda, istediğiniz yüksekliğe uygun olarak ayarlayabilir ve insan – yük taşımada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Yük Asansörleri

İnşaatların dış cephelerine kurulan, binanın yapımında kullanılacak malzemelerin taşınmasına ve çalışan personellerin katlar arası geçişini hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayan asansör sistemleridir. Yüksek mühendislik ve üretim teknolojisiyle üretilen sistemler zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlar.Her katta durabilen yazılım sistemi, farklı hız seçenekleri ve aşırı yük sensörü ile işleriniz daha hızlı ve güvenli olacak.

  • Çalışma Platformları

İnşaat projelerinin cam, alüminyum, cephe kaplama işlerinde, boya, sıva, mantolama ve mermer kaplama gibi her türlü dış cephe uygulamalarında kullanılabilir. Güvenlik ve kullanım rahatlığı olarak birçok özelliği aynı anda bulacağınız tek makinadır.

Kalıp İskele Sistemleri

İstenilen özelliklerde her çeşit kalıp ve iskele sistemlerinin teminini yapmaktayız.

Kule Vinç

İstenilen kapasite aralığında tepe kuleli, tepe kulesiz vinçlerin teminin gerçekleştirmekteyiz.

Demir Kesme ve Bükme Makinaları

Müşterilerimize her tür projenin gerçekleştirilmesi için ideal, yüksek performanslı, pratik ve dayanıklı inşaat demiri işleme üniteleri temin ediyoruz.

İnşaat Demiri

İstenilen çaplarda ve kalınlıklarda düz inşaat demiri ve nervürlü inşaat demiri teminlerini sağlamaktayız.